Hakkımızda​

Şirketimiz, 2012 yılında 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri’ne dair kanun ve yönetmelikler çerçevesinde yapılanarak, gerekli tüm yasal düzenlemeleri yerine getirdikten sonra, Çağın Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri LTD. ŞTİ. adı altında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. 

Çağın Özel Güvenlik kurucuları, geçmiş profesyonel iş yaşamındaki tecrübelerini ve günümüz teknik imkanlarını birleştirerek, müşterilerine en KALİTELİ ve GÜVENİLİR hizmeti sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Kazanmış oldukları öz güven ve tecrübeyi şimdi kendi şirketleri bünyesinde sunmak için, hizmet sektörü içerisinde, özel güvenlik alanında çalışmaya devam etmektedirler.

Bu yola çıkarken sektörde uzman bir kadro oluşturduk.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sadece bir güvenlik ekibi değil, eğitimli ve güvenilir takım arkadaşlarımızdan oluşan, hizmet kalitesinin en üst düzey de tutulduğu bir güvenlik hizmeti sunmaktayız. 

Çalıştığımız tüm projelerin sorumluluğunu, müşteri adına üstlenip, projenin tüm detaylarını analiz eder, çalışır ve proje yetkililerine yazılı, sözlü bilgilendirmede bulunuruz. Proje sahibi veya yetkilisi gibi düşünüp, onlar gibi hareket ederek, gerçek ihtiyacın tespiti için gerekli olan tüm stratejiler çerçevesinde doğru takım arkadaşıyla çalışırız. 

Misyonumuz

Projelerin, faaliyetleri boyunca karşılaşabilecekleri ve güvenliklerini tehdit edici risklerin tespiti ve belirlenmesi, gerekli önlemlerin alınması, kaliteli ve GÜVENİLİR şekilde sürdürülmesini sağlamaktır.

Referanslarımız

Canlı Destek
Merhaba!
Merhaba 👋
Call Now Button