Güvenlik Hizmeti

 

Çağın Güvenlik olarak; 5188 sayılı kanun ve bu kanunun uygulanmasına yönelik yönetmelik esasına bağlı kalarak, güvenlik hizmetinin gereği ve talepler üzerine şahısların, eğitim merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, spor musabakalarının, fuarların, konserlerin, kamu ve özel sektörlere ait iş yerlerinin ne tarz bir tehdide maruz kalabileceği ve güvenliğe yönelik tehditlerin neler olabileceği ve nasıl güvenliğin sağlanacağı konusunda güvenlik ve risk değerlendirme hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik Risk Danışmanlığı

Çağın Güvenlik Hizmetleri dışında herhangi bir özel güvenlik şirketlerinin size sağladığı güvenlik hizmetinin etkinliğinin ölçülmesi, güvenliğini sağlandığınız olayların risk analizlerinin yapılması, fiziki ve elektronik güvenlik sistem ve prosedürlerinin hazırlanması, şirketimizin 5188 sayılı kanuna uyumu konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Fiziki güvenlik hizmeti verdiğimiz müşterilerimize aynı zamanda fiziki güvenlik danışmanlığı hizmetini de vermekteyiz. Tesisin bulunduğu yer, çevre koşulları ve mimari projesi incelenerek “Risk Analizi” yapılır ve güvenlik ihtiyaçları belirlenir. İhtiyaçlar projelendirilerek bu proje doğrultusunda tesis için en uygun güvenlik ve elektronik sistemler tespit edilir. Talep edildiği takdirde tespit edilen proje en hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirilir.
ÇAĞIN GÜVENLİK, çözüm ortaklığı ile birlikle uyguladığı elektronik güvenlik sistemleri ile günümüz teknolojisinin getirdiği en yeni teknolojiyi kullanarak Dünya standartlarında projelendirme, tasarım ve montaj hizmeti vererek anahtar teslimi projeleri üstlenmekte ve sonlandırmaktadır.

Çeşitli elektronik güvenlik sistemi uygulamaları;

  • Personel devam kontrol sistemleri (PDKSJ)
  • Elektrikli kilit sistemleri
  • Kartlı, şifreli, turnikeli geçiş kontrol sistemleri
  • Görüntülü kapı telefon sistemleri…

İşinde uzmanlaşmış deneyimli ekibimizle sizlere yüksek kaliteyi sunuyoruz.
Profesyonelce tasarlanmış, ihtiyacınıza yönelik bir kamera sistemi ile gözünüz arkada kalmasın.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda güvenlik hizmeti verdiğimiz vermediğimiz tüm alanlarda; CCTV kapalı devre kamera sistemi, alarm sistemi ve alarm izleme merkezince takibi, kartlı geçiş sistemleri, yangın sistemleri uzmanlarımız tarafından projelendirilir, fiyatlandırılır ve teknik personelimiz tarafından
gerçekleştirilir.

Canlı Destek
Merhaba!
Merhaba 👋
Call Now Button