Eğitim Ve Denetim Hizmeti​

Çalışan personellerinize; periyodik zamanlarda bilgilerin tazelenmesi, değişen kanun ve yönetmeliklerle ilgili almış oldukları eğitimlerin ne kadar yararlı/faydalı olduğunu görmek amacıyla;

-Etkili iletişim
-Yangın Eğitimi
-Şüpheli Paket Eşya, Araç ve Patlayıcı Maddeler Eğitimi
-Hukuk Dersi
-X·Ray Eğitimi
-ilk yardım Eğitimi
-Kalabalık Yönetimi
-5188 sayılı kanun 7.madde

konularında denetimler yapılmaktadır. 

Bu denetimler neticesinde personelin güncel konu ve olaylardan uzak kalmaması hedeflenmektedir. Yapılan denetimlerden sonra personellere yapılan haberli ve habersiz kontroller ile verilen eğitimin ne kadar yararlı olup olmadığı gözlenmektedir. Eksik, yanlış yada hata yapan personellerin olumsuz yanları yazılı şekilde müşteri ile paylaşılır. Habersiz uygulama sırasında tüm bölge gezilerek hem personel kontrolü hem de saha kontrolü yapılmış olup uygunsuz veya riskli durumlar ile ilgili rapor düzenlenerek müşteriye gönderilecektir.

Ay içersinde gece ve gündüz olmak kaydıyla personel habersiz denetlenmektedir. Personele sorular sorularak bilgi düzeyi ölçülür eksik olduğu yerler ile ilgili bilgiler verilir. Görevli personelin nöbet yerindeki tavır ve davranışları, disiplini, iletişimi vb. konularda denetimlerden geçerek denetim görevlisi tarafından genel durumla ilgili rapor hazırlanarak müşteriye gönderilmektedir.

Canlı Destek
Merhaba!
Merhaba 👋
Call Now Button